Zapamatovat
Peter Švaral
Affiliate manager
+421948513396 info@cojestpocviceni.sk
Obchodní podmínky

Ahoj,

s Luckou máme obrovskú radosť, že ste sa stali naším partnerom (alebo ste len na úvodnej stránke a rozmýšľate, či sa ním stať. Nebojte sa, smelo do toho, nič Vás to nestojí :-)

Takže poďme na to, poďme spolu zjednodušovať život ženám túžiacim po zdravšom životnom štýle :-)


Ste pripravení začať? Vyberte si z propagácie 4 produktov:

 • Naša megaúspešná kniha, alebo eBook Z fitka do kuchyne 1 CENA 19,90 - z toho provízia 8 Eur (cca 216 KČ) za jeden predaj cez Váš partnerský odkaz.
 • Pokračovanie knihy, opäť v tlačenej podobe, alebo ako e-kniha Z fitka do kuchyne 2 - CENA 24 Eur z toho provízia až 9 Eur (cca 250 Kč) 
 • A do tretice Z fitka do kuchyne 3 - CENA 19,90 Eur a z toho provízia až 8 Eur (cca 216 Kč)
 • Fitness diár - druhá najpredávanšjeia kniha na Slovensku v roku 2015 (podľa Martinusu) - CENA 12,90 Eur, z toho provízia 5 Eur (135 Kč)
   
Alebo našu on-line službu Fitshaker.sk:

 

AKO NA TO?

 1. Zaregistrujte sa (ak náhodou tento krok ešte nemáte za sebou)
 2. V menu si vyberte Z Reklamných kampaní ->
 3. Skopírujte si Váš unikátny affiliate odkaz (toto je Váš vlastný unikátny affiliate link, ktorý zaznamená všetky prekliky a objednávky, ktoré cez neho prišli.)
 4. Zdieľajte svoj odkaz na sociálnych sieťach, rozpošlite e-mailom známym, alebo umiestnite na svoje stránky. Čím viac a častejšie budete odporúčať eBook, alebo Fitshaker svojim známym, tým väčšiu šancu máte, že si ho kúpia. (človek málokedy nakúpi hneď na prvýkrát ako vidí ponuku) Alebo využite ponuku našich bannerov, ktoré nájdete taktiež v časti Reklamní kampaně. Ale osobné odporúčania cez e-mail, či sociálne siete funguje zatiaľ najlepšie
 5. Vo svojom konte si kontrolute, koľko ste zarobili. Nič nepoteší viac, ako pocit, že ste práve niekomu pomohli na ceste k dosahovaniu zdravšej životosprávy (stravovanie + cvičenie). A samozrejme určite nepohrdnete ani PROVÍZII (teda predaj)

A ČO KEĎ NENAKÚPI IHNEĎ? NEVADÍ! Vďaka funkcii "cookies" v internetovom prehliadači bude jeho kúpa zaznamenaná až do 30 dní od momentu, keď sa prvýkrát preklikol cez Váš unikátny affiliate odkaz (bod 4. v postupe) a o svoju províziu teda neprídete. Super, že?


AKÉ SÚ NAJLEPŠIE, OSVEDČENÉ STRATÉGIE?

A) e-mailyNám sa zatiaľ najviac osvedčili. A e-mail je tiež globálne považovaný za jeden z najúčinnejších (ak nie vôbec najúčinnejší ) nástrojov on-line predaja.

B) Facebook, kde je ideálne propagovať zdieľaním + dôležité je v texte popísať osobnú skúsenosť s eBookom...teda to, prečo si myslíte, že je práve tento eBook riešením pre problém Vašich priateľov. Takto budú knihe Vaši priatelia a fanúšikovia viac dôverovať.

C) Vlastná web stránka, alebo blog, aj toto patrí medzi extra úspešné kanále na predaj. Je ideálne k nášmu produktu napísať napísať vlastný článok, alebo len text...aby to vychádzalo priamo osobne od Vás a nie ako neosobná noname reklamná informácia, ktorá nič nepredá.


AKO SA VYPLÁCAJÚ PROVÍZIE?

O vyplatenie provízii je možné požiadať po uplynutí 30-dňovej garancie na vrátenie peňazí, ktorú automaticky získajú ľudia, ktorí si naše produkty kúpili. Ja vám potom začnem schvaľovať konverzie, (mal by vám prísť notifikačný e-mail, alebo si to pozriete vo svojom účte v časti PŘEHLEDY> Přehled uskutečnených konverzií a vidíte, ktorú sú schválené a ktoré nie)

Prečo sú niektoré konverzie neschálené? Buď zákazník objednávku nevyplatil (len v prípade eBooku, alebo požiadal o vrátenie peňazí, prípadne sa môže stať, že konverzia za jedného zákazníka je započítaná viackrát.

-----

Fakturačné údaje pre tých, ktorí môžu vystaviť faktúrku: 

Fitshaker s.r.o.

Tekovská Nová Ves 462

93525 Nová Dedina

IČO: 47569522

DIČ: 2024006842

IČ DPH: SK2024006842

Sme platca DPH!

Čo dať do faktúry? Záleží od predmetov vašej podnikateľskej činnosti. Ale ideálne niečo ako "sprostredkovanie predajov produktu"

Ak ste sa ešte s pojmom AFFILIATE nestretli, odporúčame Vám prečítať si tento článok, kde je všetko dopodrobna vysvetlené. - http://stanislavamrazkova.cz/manual-affiliate-zacatecnika/ 


Držíme palce pri predaji :)

Peter & Lucka Švaralovci (zdravedezerty.sk | fitnessdiar.sk fitnesskucharka.sk | zumba-party.sk | cojestpocviceni.sk | fitshaker.sk )